Abiye Modelleri 2014

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Berivan Orhan
Abiye Modelleri 2014 uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek 2014 yılının son moda abiye kıyafet modellerini inceleyebilir, modayı yakından takip ederek kendi tarzınıza da yansıtabilirsiniz

Abiye Modelleri 2014 uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek 2014 yılının son moda abiye kıyafet modellerini inceleyebilir, modayı yakından takip ederek kendi tarzınıza da yansıtabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde artık moda dergilerinin sayfalarını saatlerce karıştırma derdi ortadan kalkıyor. Uygulama size dünyanın dört bir yanında moda olmuş olan abiye modelleri cihazınızdan takip edebilme şansını veriyor.

En yakın arkadaşınızın ya da bir akrabanızın düğünü veya önemli bir gece için giyilebilecek olan birbirinden şık abiye model kıyafetlerin hepsi bu uygulamanın zengin menüsünde yer alıyor. Genç kızlar için abiyeler, önü kısa arkası uzun modeller, dekolteli modeller, uzun elbiseler, tesettür abiyeler, dar kesim abiyeler, mini abiyeler, dantelli, fırfırlı ve uçuş uçuş tüllü abiye modellerinin hepsi burada.

Düğünlerde ve davetlerde şık olmak ve tüm bakışları üzerinde toplamak isteyen kullanıcılarımızın çok severek kullanacağı ve mükemmel fikirler edineceği bu mükemmel uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Abiye Modelleri 2014 indir